Шахтар – Боруссія. Напередодні матчу

Шахтар - Борусія

Представляємо анонс поєдинку третього туру групового раунду Ліги чемпіонів між Шахтарем і Боруссією.

Перед початок третього туру групового раунду Ліги чемпіонів Шахтар розташовується на першому місці і має в своєму активі 4 очки, у Боруссії – 2 очка.

Двоматчеве протистояння Шахтаря з Боруссією багато в чому визначить, яка з команд за який турнір далі буде вести боротьбу в групі. Шахтар почав свій шлях в групі Ліги чемпіонів несподівано приємними результатами проти Реала і Інтера. Ці матчі вселили впевненість у гравців Шахтаря в те, що вони здатні поборотися за вихід із такої непростої групи. Але якщо ж провалити матчі з Борусією, то всі зусилля на початку шляху будуть марними.

Боруссія – команда з четвертого кошика. Багато вболівальників чомусь вважають, що це найслабший колектив в групі і з ним Шахтар мало не зобов’язаний взяти 6 очок в двох матчах. Але недооцінювати німців не потрібно. Можливо, їх команда не має такого імені, як Реал і Інтер, але цей клуб в очних протистояннях з іспанцями і італійцями показав, що вони зовсім не подарунок.

Нагадаємо, Боруссія має в своєму активі два нічийних результати в групі. Двічі команда з Менхенгладбаха зіграла внічию 2:2. Що Інтер, що Реал зуміли врятуватися від поразки лише на останніх хвилинах матчу. З одного боку цей факт говорить про силу Боруссії, яка зуміла втілити свої моменти в голи в матчі з такими сильними суперниками, з іншого боку – це говорить про те, що команда не витримувала тиску на останніх хвилинах матчу.

Зараз багато експертів ворожать, як же буде діяти Шахтар в майбутній зустрічі. Можливо, підопічні Каштру будуть діяти в тому ж ключі, що в матчі з Реалом і Інтером, а, можливо, спробують зіграти першим номером і прибрати володіння м’ячем в свої ноги. Але швидше за все Шахтар віддасть перевагу грі у рваному темпі і якийсь час буде “промацувати” можливості свого опонента. Виходячи з побаченого вже і буде прийматися рішення, як варто діяти далі.