Помста в Ковалівці: U-21. Україна – Північна Ірландія

U-21 Україна

Поєдинок проти Північної Ірландії став підсумковим для молодіжної збірної України у відборі до Євро-2021. Для обох колективів це хоч і була чиста формальність, адже і суперник, і наші хлопці заздалегідь втратили будь-які шанси на вихід з групи, але завершити кампанію на мажорній ноті – справа принципу, а для хлопців Руслана Ротаня – ще і справа честі. Адже саме північноірландці домашньою перемогою з рахунком 1:0 “зачохлили” надії українців на потрапляння до фінальної частини.

Та гра відбулася трохи більше місяця тому, але склад збірної України зазнав кардинальних змін. На гру в Ковалівці в основі господарів поля вийшло лише двоє гравців зі складу, який починав першу гру з північноірландцями: це голкіпер Трубін і крайній захисник Дубінчак. На інших позиціях зіграли футболісти, які отримали шанс через спалах коронавірусу, який ґрунтовно прорідив лави молодіжної та національної збірних країни. Для порівняння головний тренер Північної Ірландії в старті задіяв відразу сім гравців, які і місяць тому починали гру проти “синьо-жовтих”.

Перший тайм вийшов конкурентним і вкрай непростим для господарів поля. Завдання ускладнювало засніжене поле в Ковалівці – в Україну прийшла зима. В результаті незважаючи на всі зусилля підопічних Руслана Ротаня на перерву його команда пішла без забитих м’ячів – 0:0.

Зате в другому таймі господарі зуміли знайти шлях до воріт північноірландців.

І як підсумок – збірна України довела гру до сухої перемоги. Ця вікторія дозволила команді Руслана Ротаня набрати 16 очок і посісти третє місце в своїй групі.