“Зоря” – “АЕК” – приголомшливий успіх луганчан

Матч Зоря - АЕК

“Зоря” здобула виїзну перемогу в поєдинку 4-го туру Ліги Європи з АЕКом з рахунком 3:0, забивши всі три м’ячі після перерви, і взявши реванш у АЕКа за домашню поразку (нагадаємо, що в Запоріжжі АЕК обіграв “Зорю” з рахунком 4:1).

У “Зорі” був час, щоб спокійно підготуватися до цієї гри. Близько 18 днів команда Віктора Скрипника відновлювалася, розмірено тренувалася і вивчала теорію. Раніше такий тривалий простій міг зіграти з командою злий жарт, але зараз, у період коронавірусу, все по-іншому.

Також можна зазначити Шахов, звичайно, допоміг своїм … Тобто, “Зорі”. Пішов він дуже невчасно для АЕКа, і нерозумно, до того ж. Вдесятьох афінської команді непросто диктувати супернику свою волю – не той калібр. В останні 20 хвилин стало помітно, що фізично “Зоря” перевершує господарів поля.

Перший гол –  на совісті голкіпера АЕКа. Він уже немолодий, але в Лізі Європи мало грав. А якщо серйозно, то АЕК був утомленим і не готовим до цього поєдинку.

Зоря - АЕК

Команда Скрипника відчула, що фізично перевершує господарів поля. АЕК навіть моментів гольових толком створити не міг. А епізод з пенальті якщо згадати … Гравець афінян збиває опонента, хоча на підстраховці поруч – товариш по команді. Що сказати, “Зоря” класно використовувала паузу на матчі збірних, добре перезарядивши батарейки. Хоча, потрібно пам’ятати, попереду знову складний і насичений матчами період.